NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Na HORECACONCEPT.COM warto zaglądać codziennie

2018-05-29 10:43:33

Wszystkich, którzy jeszcze nie urządzili lub chcą zmienić aranżację zielonych ogródków w przestrzeni publicznej zapraszamy na HORECACONECPT.COM.

HORECACONCEPT.COM to miejsce wyjątkowe, w którym prym wiodą oryginalne produkty Made in Italy jak SCAB DESIGN, SOFTLINE, PEDRALI, a także  Made in Spain – produkty marki RESOL. To miejsce pełne siedzisk w formie krzeseł i foteli, a także stolików i hokerów, dzięki którym każdy zielony, publiczny ogródek nabierze ponadprzeciętnego wyglądu.

Produkty wymienionych powyżej marek  są solidne, wygodne i prezentują jednocześnie  wzornictwo na najwyższym poziomie. Wykonane są z nowoczesnych, trwałych i odpornych materiałów takich jak m.in. polipropylen, technopolimer czy luran (kopolimer styren/akrylonit). Wstępują w niebanalnych formach, w transparentnych wybarwieniach jak i mocnych żywych kolorach  i oczywiście można je sztaplować.  A do tego jeszcze, co jest nie mniej istotne zaskakują atrakcyjną rozpiętością cenową.  

Oferta jest naprawdę szeroka i zróżnicowana i jest z czego wybierać. HORECACONCEPT.COM zaprasza.

Urządzasz letni ogródek kawiarniany, restuarcję pub i masz pytania? Podpowiemy, doradzimy - napisz: sklep@horecaconcept.com lub zadzwoń: +48 56 656 24 02

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: