NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Kolorowa odsłona krzeseł na HORECACONCEPT.COM

2018-04-18 10:33:18

HORECACONCEPT.COM rozszerza ofertę sprzedażową oryginalnych włoskich krzeseł m.in. marki SCAB DESIGN, która należy do jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek i to dosłownie na całym świecie.

Nieustająca popularność krzeseł sygnowanych marką  SCAB wynika z doświadczenia, pasji oraz stałego zainteresowania nowymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie wybieranych do produkcji surowców. Materiały z których powstają krzesła przechodzą liczne testy, a każdy z nich posiada niezbędne certyfikaty, potwierdzające ich wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Wszystkie modele krzeseł prezentują niepowtarzalny i uniwersalny styl, lekką, przejrzystą i ciekawą formę i jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Oferta jest szeroka i zróżnicowana. Krzesła występują w wielu kolorach i kształtach, w cenach na każdą kieszeń, czym HORECACONCEPT.COM udowadnia, że dobry design  wcale nie musi być drogi.  

Krzesła by SCAB są przy tym niezwykle uniwersalne. To świetne propozycje do wnętrz mieszkalnych -  jadalni i kuchni, przestrzeni publicznych - restauracje, kawiarnie i puby a także przestrzeni zielonych - do aranżacji przydomowych ogrodów, jak również tarasów czy balkonów.

HORECACONCEPT.COM zaprasza - na każdego czeka moc kolorów i kształtów. Masz pytanie? napisz: sklep@horecaconcept.com lub zadzwoń: +48 56 656 24 02

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: